Semak Office

Geri Dön   

İş hayatı denince aklınıza ne geliyor? Dört duvar arasında başlayıp biten mesai saatleri mi? Nerede yemek yiyeceğinize son ana kadar karar veremediğiniz öğle paydosları mı? Bir toplantı ile diğeri arasındaki tek fark, hangisinde daha çok sıkıldığınız değil mi? Bildiğiniz iş hayatı ve ofis anlayışını unutun. İnsan odaklı mimariye inanan ve ofis hayatını daha yaşanabilir kılan Semak Ofis ile tanışın. Mesai saatleri içinde bahçe keyfi yapmak, güneşin ve temiz havanın tadını doya doya çıkarmak mümkün. İş hayatı denince akla hemen plazalar gelir. Plaza denince de yüksek katlı binalar... Günümüzün sıkıcı, asosyal ve tekdüze plaza anlayışı Semak Plaza ile tarihe karışıyor.Misafirlerinizi ağırlamak için ferah bir lobisi ve her türlü sanatsal etkinliğe ev sahipliği yapacak salonu, Toplantı Odası,Eğlence odası, Sİnema Odası, parti- Karaoke Odası, Playstation Odası, Organizasyon Odası, Fitness Odası, Çocuk Oyun Odası, Güvenlik Sistemleri ve daha bir çok hizmet projelerimizde mevcut.

SPOR SALONU EVE DEĞİL // İŞE YAKIN OLMALI

 

Spor yapamamanın En büyük sebebi olan ‘zamansızlık’ helezon Plaza ile ortadan Kalkıyor. Spor yapmak... Metropolde çalışan çoğu insan için bir hayal. Günün temposu, stresi, bazen fazla mesaisi üzerine bir de İstanbul’un trafiği eklenince spor yapmak için geriye pek zaman kalmıyor. Oysa belki de düzenli spora en çok ihtiyacı olan insanlar, ofiste masa başı çalışanlar. İstanbul gibi bir metropolde çalışan insanların ortak derdi olan spor yapmaya zaman bulamamak, Semak Plaza’da söz konusu değil. Formunuzu korumanız için size ihtiyacınız olan zamanı yaratacak kadar yakınınızda Semak Plaza Fitness Center var. Ofisten çıkar çıkmaz spor yapabilmenize olanak sunuyor. İsterseniz öğle paydoslarında da sporunuzu yapıp güne zinde devam edebilirsiniz. İnsan odaklı mimari anlayışın bir parçası olarak tasarlanan Semak Plaza Fitness Center, formunu korumak isteyenlerin en yakındaki tercihi olacak. BUGÜNÜ TASARLARKEN, YARININIZI DA DÜŞÜNDÜK.

 

pl13 pl14 pl15 pl16 pl17 mevaportplazakatholuc01_2db63 mevaportplazakatholuc02_67078 mevaportplazakatholuc04_4bb9e mevaportplazakatholuc06_4a58f mevaportplazakatholuc03_c248b mevaplazaofisintbossc01_14ab7 mevaplazaofisintbossc02_de36e mevaplazaofisintkitchenc02_889ae mevaplazaofisintworkc01_8e388 mevaplazaofisintworkc02_b3c12 nef11-playstation-room pl18 pl1 pl19 CapellaTowerLobby_05 fitness_03