Semak Maltepe Plaza

Geri Dön   

DAHA SOSYAL VE DAHA VERİMLİ BİR İŞ HAYATI

SEMAK MALTEPE PLAZA, yoğun iş temposunda bunalan yönetici ve çalışanlar için günün stresini azaltmak ve verimli çalışmayı arttırmak için tasarlandı. Modern yapısı ve sosyal alanlarıyla iş hayatı size daha da çekici gelecek. Molalarınızda iş arkadaşlarınızla vakit geçirebileceğiniz cafeler, Fitness salonu, Sinema Odası, Squash, Müzik Odası, Eğlence Odası, PlayStation Odası, Özel Stüdyo,Toplantı Odası, Bay- Bayan Mescit gibi bir çok özelliği olan projemizde bunaltıcı iş temposunda huzur bulacağınız peyzaj alanları, ergonomik yapısı ile zevkinize göre tasarlayabileceğiniz ofis alanları ve konuklarınızı ağırlayabileceğiniz misafir odaları ile sosyal bir iş ortamının kapılarını aralıyor. Ayrıca şehrin tüm olanaklarından faydalanabileceğiniz lokasyonu ile stresten uzaklaşmanız için küçük kaçamaklar yapabileceksiniz.

OFİSİNİZDE EVİNİZDEKİ RAHATLIK

SEMAK MALTEPE PLAZA , nitelikli bir iş merkezinin size sunduğu olanaklarla, lüks ve konforlu bir ev ortamını iş hayatınıza entegre etme imkanı sağlıyor. İstanbul'un iş lokasyonunda hem işinize odaklanacaksınız hem de konforunuzdan ödün vermeyeceksiniz. SEMAK MALTEPE PLAZA’da alışılmışın dışında bir iş hayatı başlıyor … Özgürlüğünüzü kısıtlamanıza gerek kalmadan iş hayatınızı kolayca yürüteceksiniz. Ofisinizi dilediğiniz gibi tasarlayın ve SEMAK MALTEPE PLAZA’nın size sunduğu teknik alt yapı ile rezidans konforunun ayrıcalığını hissedeceksiniz. Kat bahçeli ofis alanları ile işinizi yaparken yeşilin her tonuna komşu olmanın huzurunu yaşacaksınız.

 

Proje Adı                           : Semak Maltepe Plaza
Proje Yeri                          : İstanbul

 pl1dfd5 pl1fd3 plddffd16 pldfdgdg14 karhah karhah25 karhah1 karhah14 karhah11 karhah12 karhah9 karhah8 karhah7 karhah5 karhah6 karhah221 karhah19 karhah121 dfdfggdgpl12 karhah3 karhah2