Hakkımızda

Anasayfa    Kurumsal    Hakkımızda

Hakkımızda

Çeyrek Asırdır kalite anlayışından, insana ve çevreye olan saygısından ödün vermeden, inşaat ve gayrimenkul sektöründe müşteri memnuniyeti hedefiyle faaliyet gösteren SEMAK YAPI A.Ş.yurt genelinde pek çok projeyi başarıyla tamamlayarak inşaat sektörünün güven duyulan markalarından biri haline gelmiştir.
Proje yönetimi temel fonksiyonu ve ortak paydası üzerine kurulu taahhüt/inşaat ve gayrimenkul projeleri geliştirme faaliyetlerine ilaveten tesis yönetimi hizmetleri de verilmektedir.
Şirketin lokomotifi konumundaki inşaat taahhüt grubu, müşteri ihtiyaçları ve proje gereksinimlerine göre birim fiyat, maliyet+kar veya anahtar teslimi sözleşmeleri üstlenmektedir. Referansları arasında Türkiye’nin farklı şehirlerindeher hayata geçirdiği Konut Projeleri, Belediyelere ait Hizmet Binaları, Kültür Merkezleri, Kamu Kuruluşlarına ait Bina İnşaatları, Lüks Ofisler, İş Merkezleri, Oteller, Okullar, Hastaneleri yer almaktadır.
Taahhüdün yanısıra SEMAK YAPI A.Ş. geliştirdiği projeleri ve yurtiçi ve yurtdışı yatırımları ile değerli arsalar üzerinde, müşteri talepleri ve piyasa beklentileri doğrultusunda, gayrimenkul projeleri üretmeye devam etmektedir. Tahsilat paylaşımı veya diğer ortaklık modelleriyle üretilen bu gayrimenkullerin işletmeleri ve tesis yönetimi bünyesinde kurulmuş şirketler tarafından gerçekleştirilmektedir.

Vizyonumuz
Güven
Üretim, pazarlama, satış, teslim ve teslim sonrası verilen tüm taahhütleri harfiyen yerine getirerek müşterilerimize samimi, güvenilir, profesyonel hizmet sunmak. İşbirliği içinde olduğumuz müşteriye, çalışana, ortağa, tedarikçiye dürüst ve saygılı davranmak.
Kalite
Her Semak Yapı A.Ş  projesi, farklı beklentilere üstün kaliteyle cevap verebilecek niteliktedir. Çalışmalarımızda mühendislik ve yönetim bilimlerindeki en son teknoloji kullanılarak daima yüksek kalite sağlanmaktadır. SEMAK standartları uluslararası kabul görmüş prosedürlere dayanmaktadır.
Mükemmellik
SEMAK YAPI A.Ş. bilir ki; sektörün yapıtaşlarından biri olmak, en ince ayrıntılardan yola çıkarak en mükemmeli hedeflemekle gerçekleşir. “Sıfır Hata” politikası SEMAK için hem bir hedef hem de bir başarıdır. Bu esasla tamamlanan ve devam eden projelerdeki her mühendislik detayı sürekli sorgulanır, yeniden incelenir ve daha iyi ve daha etkin sonuçlar için çözümler geliştirilir.
Misyonumuz
İnşaat sektöründe yüklenici ve/veya yatırımcı olarak faaliyet gösteren SEMAK YAPI AŞ’nin misyonu ofislerinde, şantiyelerinde ve ilgili tesislerinde insani değerleri ön planda tutarak doğanın ve çevrenin de her daim korunması gerekliliğini gözardı etmeden planladığımız projeleri hayata geçirebilmektir. Bu anlamda gerçekleştirmiş olduğumuz tüm çalışmalarımız gerçekleştireceklerimizin teminatıdır.
Maksimum müşteri memnuniyeti ilkesiyle müşteri ile aramızda kalıcı dostluklara dönüşen ilişkiler yaratmak en büyük değerimizdir…