Başkanın Mesajı

Anasayfa    Kurumsal    Hakkımızda

                                                           

                                              Yönetim Kurulu Başkanı

                                                             Kadir BAKAÇ

Uygarlık İçin Yeni Bir Güven İnşa Etmek; Adına “hayat” dediğimiz, heyecan ve mutluluklarla dolu maceranın içinde, yeni bir uygarlık inşası için çalışma arkadaşlarımızla birlikte yarattığımız eserler bizlere yeni yaşam projeleri için ilham veriyor.
Doğal ortamları daha güzel ve yaşanabilir ortamlara dönüştürme becerisine sahip olan insan eliyle oluşan yapılar, zaman içinde gelişim göstererek ilkel mağaralardan gökdelenlere, tozlu patikalardan otoyollara dönüşerek çeşitli teknik ve estetik evrimlere uğramıştır. Dolayısıyla inşaatçılar, insanlık gelişim tarihini ve kültür evrimini günümüze taşıyan ve dolayısıyla geleceğe rehberlik eden insanlardır.
İnsanoğluna daha konforlu, daha çağdaş ve daha güvenli bir yaşam ortamı sunmak “SEMAK YAPI AŞ’nin iş anlayışı”nın özünü oluşturmaktadır. Kurulduğu günden beri bu temel iş anlayışından sapmamış olan şirketimiz; binlerce insanın hayat kalitesinin yükselmesine katkı sağlayan sayısız proje üstlenmiş, taahhütlerini eksiksiz olarak yerine getirmiştir.


Şirketimizin temel politikası, dünyada hızla gelişen teknolojiye paralel olarak artan kaliteli üretim standartları ve rekabetçi piyasa ekonomisi kuralları çerçevesinde iş ve hizmet üretiminde verimlilik ve kaliteyi ön plana çıkararak, inşaat sektöründe rekabet edebilecek lider kuruluş haline gelmektir. Bu doğrultuda tüm çalışanlarımız için güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı yaratılması yanında, doğal çevrenin korunması büyük önem arz etmektedir.
Şirketimizin her kademesindeki personelin sahip olduğu bilgi birikimi ve ileri teknoloji deneyimi ve özellikle proje yönetimi konusundaki tecrübemiz şirketimizin geleceği açısından en büyük güvencemizdir.
Başarı yolunda ilerlerken bizden desteğini ve güvenini esirgemeyen saygıdeğer iş ortaklarımıza, SEMAK YAPI AŞ ailesi’nin en önemli paydasını oluşturan çalışanlarımıza ve markamıza olan güveni her geçen gün artan değerli müşterilerimize teşekkürlerimi sunuyorum.
İnanıyorum ki, yüksek bir inanç ile bağlandığımız ve eksiksiz olarak uygulamaya özen gösterdiğimiz ilkeler ışığında önümüzdeki yıllarda da gerçekleştireceğimiz projeler ve kazanacağımız başarılarla uluslararası platformda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğiz.

Paylaştıkça artan başarıları ve mutlulukları çoğaltmak dileğiyle…
Saygılarımla,